Documents.library-ms artık çalışmıyor. hatası

Windows 7'de Belgeler, Resimler, Video, Müzik gibi kitaplıklara tıkladığımda aşağıdaki hatayı alıyorum:

Windows Kitaplıkları

"Documents.library-ms" artık çalışmıyor.

Bu kitaplık bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde silinebilir. Eklenen klasörler etkilenmez

Benzer şekilde kitaplıklar altındaki ikonlara tıkladığımda

"Music.library-ms"  artık çalışmıyor

"Pictures.library-ms"  artık çalışmıyor

"Videos.library-ms"  artık çalışmıyor

hatası alıyorum. Documents.library-ms artık çalışmıyor.  hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Kitaplıkları

    "Documents.library-ms" artık çalışmıyor.

    Bu kitaplık bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde silinebilir. Eklenen klasörler etkilenmez

    "Music.library-ms"  artık çalışmıyor

    "Pictures.library-ms"  artık çalışmıyor

    "Videos.library-ms"  artık çalışmıyor

    hatası alıyorum. Documents.library-ms artık çalışmıyor.  hatasının çözümü için şunları yapın:

    1. Başlattan Bilgisayara gelin.
    2. Kitaplıkları seçin.
    3. Kitaplıklar altındaki Belgeler, Resimler, Video, Müzik klasörlerini sırayla sağ tuşla tıklaın ve sil'i seçin. Kitaplıklar altındaki simgeleri silmek içeriklerinizi etkilemez.
      Kitaplıklar Windows 7 simgeleri sil
    4. Tümünü sildikten sonra Kitaplıkları sağ tuşla tıklayın ve Varsayılan kitaplıkları geri yükle'yi seçin.
      Kitaplıklar varsayılan kitaplıkları geri yükle

    murat murat (12492)