Donanım aygıtı sorun giderme devam edemiyor ?

hata şu :

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Senin bilgisayarında sorun bitmiyor. Bence en iyisi bi sıfırlama yap. Bütün her şey eski haline dönsün.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Abi, Dosyalar oyun, falan var bunlar gideceği kesin ama abi D: Diskinide sıfırlayacakmı. ? oraya atcam dosyaları nvidiagtx 6 yıl önce
    • @farurhenho nvidiagtx 6 yıl önce
    • Daha önce de demiştim, "her şeyi kaldır" seçeneğini seçtikten sonra "yalnızca Windows'un yüklü olduğu sürücü" seçeneğini seçersen D diskine hiçbir şey olmaz. Defalarca yaptım, bilgi değil tecrübe konuşuyor :) @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • Abi bunun aşamalı anlatımı varmı. nvidiagtx 6 yıl önce
    • ha birde güncel olan sürücüleri birdaha mı güncelleyecegim. nvidiagtx 6 yıl önce
    • @farurhenho nvidiagtx 6 yıl önce
    • Aşaması falan yok kardeşim. Sıfırla butonuna tıkladıktan sonra "dosyalarımı koru" ve "her şeyi kaldır" diye seçenekler karşına çıkar. Eğer istersen "dosyalarımı koru" seçeneğini de seçebilirsin. O zaman dosyalarına hiçbir şey olmaz. Sıfırladıktan sonra sürücüleri zaten Windows 10'un kendisi yükler ve günceller. Orasını kafana takma. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • sağol abi, birşey daha sorcam kusura bakma o dosyalarımı koru seçeneği Sıfırlamayuı yapacağım disk için geçerli değilmi ona tıklamazsam bi sıkıntı olurmu :D nvidiagtx 6 yıl önce
    • @farurhenho nvidiagtx 6 yıl önce
    • Dosyalarımı koru seçeneği bütün bilgisayarın içindir. Ama eğer karşına çıkarsa "yalnızca Windows'un yüklü olduğu sürücü" seçeneğini seç. Dosyalarını da her D diskine at sıfırlamadan önce. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • Abi sıfırladım oyunlar falan duruyor bazıları şimdi onları silcem ama abi, birçok dll hatası alıyorum nvidiagtx 6 yıl önce
    • @farurhenho nvidiagtx 6 yıl önce