Dosya konumunu aç yok sorunu

Masa üstünde simgeye sağ tuşla tıklıyorum. Açılan menüde Dosya konumunu aç yazısı yok bunu nasıl çözebiliriz teşekkürler şimdiden.

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosya konumunu görmek için illa Dosya konumunu aç seçeneğine ihtiyacın yok. Masaüstündeki bir simgenin konumunu görmek için şunu yapabilirsin:

    1. Simgeyi sağ tuşla tıkla.
    2. Açılan menüden Özellikler seçeneğini seç
    3. Daha sonra Genel - Kısayol gibi sekmeler göreceksin. Sekmeler'i tıkla.
    4. Bu ekranda Dosya Konumunu aç seç bu seni dosya konumuna götürür. Bu işe yaramazsa aşağıdaki adımları uygula.
    5. Başlama Yeri bölümünde C:\Users\murat\source\repos\app\bin\Release gibi bir ifade göreceksin. Bunu kopyala.
    6. Dosya gezginini aç ve kopyaladığın yolu Dosya gezgini adres satırına yapıştır enter tuşuna bas.
    7. Bu şekilde dosya konumu açılacaktır.
    murat murat (12492)