dosya şifreleme işlemi

dosya şifreleme programını indirdim ancak dosyayı bütün olarak değil de tek tek resimleri şifreliyor ben sadece resim dosyasının ilk giriş anını şifrelemek istiyordum bunun bir çözümü yok mu

nanay nanay (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosya şifreleme / klasör şifreleme nasıl yapılır? bunu incelediniz mi?

    Tıkladığınız da parola ekranı gelsin şeklinde bir çözüm arıyorsanız, böyle bir çözüm yok.

    Olanlarında parolasını kaldırmak oldukça kolay.

    murat murat (12492)