dosya uzantısı yanlış ilişkilendirme sorunu

Oyuna turkçe yama atarken dosya sag tık birlikte aça girmiştim. Türü cpk dosyası yazıyor. O dosyayı winrar dosyasına cevirdim.  Bütün cpk dosyaları winrar olarak kaldı nasıl düzeltirim?

vedat123 vedat123 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    başlat / varsayılan programlar /(varsayılan programları ayarla) burdan ilişkilendirmeniz gerekir hangi dosyayı nasıl açacağınız burdan ayarlayabilirsiniz veya cpk dosyalarını açan porogramı indi  rin http://www.fileviewpro.com/tr/download FileViewPro

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • o dediginiz yere girdim birlikte aç tablosu geldi ve aynı winrar war secebilecegim sadece vedat123 8 yıl önce
    • cevabı düzeltim işinizi görebilir bir program var linkini verdim candan 8 yıl önce