Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?

Dr.Web CureIt!  nedir? Dr.Web CureIt!  nasıl kullanılır?
Dr.Web CureIt! ücretsiz midir?
Dr.Web CureIt! nereden indirebilirim?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dr.Web CureIt Nedir?

    Dr Web CureIt nedir

    Dr.Web CureIt ücretsiz, kurulum gerektirmen oldukça güçlü bir antivirüs yazılımıdır. Dr.Web CureIt çok tanınmasa da özellikle virüs bulaşmış sistemlerin temizlenmesinde performansı ile gerçekten göz kamaştırıcı bir yazılımdır.

    Dr.Web CureIt Rus yazılım geliştiriciler tarafından 1992 yılından beri geliştirilmektedir.

    Dr. Web CureIt yazılımının çalışması için aşağıdaki sistem gereksinimlerine ihtiyaç vardır:
    İşletim Sistemi
    Microsoft Windows® 2000 Workstation SP4 Update Rollup 1 ile birlikte
    Windows XP SP2
    Windows Vista
    Microsoft Windows 7
    Microsoft Windows 8
    Microsoft Windows 2000 Server SP4 Update Rollup 1 ile birlikte
    Microsoft Windows Server 2003 SP1
    Microsoft Windows Server 2008

    32-bit ve  64-bit versiyon işletim sistemlerin ikisi de desteklenir.
    Sabitdisk alanı
    100 MB

    DR.Web CureIt açılış sektörü, RAM, sıkıştırılmış dosyalar, email eklentileri gibi karmaşık veya basit tüm dosya ve sistem birimlerini tarar.

    Dr.Web CureIt! nereden indirebilirim?

    Dr.Web CureIt! indir adresinden Dr.Web CureIt! programını indirebilirsiniz (163 MB). Diğer Dr.Web ürünlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

     Dr.Web CureIt! nereden nasıl indirebilirim?

    1. Dr.Web CureIt! indir adresini tıklayın.
    2. Açılan sayfanın alt bölümündeki yeşil Next butonuna tıklayın.
    3. Yine açılan sayfada sayfa altındaki "Download Dr.Web CureIt! and send the statistics" butonuna tıklayın.
    4. Dr.Web lisans sözleşmesi açılacaktır. "I accept Dr.Web License Agreement." checkbox'ını işaretleyin ve Continue butonunu tıklayın.
    5. Dr.Web CureIt indirme işlemi başlayacaktır.

    Dr.Web CureIt!  nasıl kullanılır?

    1. Dr.Web CureIt programının indirmiş olduğunuz dosyasını iki kere tıklayın. Dr.Web CureIt .exe dosyası rastgele bir isimde indirilir (m4ql76rf.exe gibi).
    2. Dr.Web CureIt Gelişmiş Modda çalışmaya başlar. Bu modda Dr.Web CureIt bilgisayarda  başka işlem yapmanıza engel olur. Ok tıklayarak diğer aşamaya geçin.DrWeb CureIt - Nasıl kullanılır - Gelişmiş mod

    3. Dr.Web CureIt programının bilgisayarınızı taramaya başlaması için Start Scanning butonuna tıklayın.Dr Web CureIt nasıl kullanılır - Bilgisayarı virüslere karşı tarama

    4. Dr.Web CureIt bilgisayarınızı tararken bekleyin. Virüslere karşı tarama işlemi vakit alabilirDr.Web CureIt malware karşı bilgisayarı tarıyor. Bekleyin ekranı

    5. Dr.Web CureIt bilgisayarı taramayı bitirdiğinde  karşınıza bulunan virüs, malware,
      gibi zararlıların listesi gelir. Neutralize butonunu tıklayın ve temizleme işlemini başlatın.Dr.Web CureIt Virüs temizleme

    hakan hakan (15394)
    10 yıl önce cevaplandı

    • İndirme linki bozuk değiştirir misin darkcrak 4 yıl önce
    • @darkcrak indirme linki sağlam. Doğruda dosyaya gitmiyor. Sitesi biraz karışık. hakan 4 yıl önce

    Dosyayı kurarken Windows kişisel bilgisayarınızı korudu yazıyor. Ve açmıyor.

    kmlfrk kmlfrk (30)