Driver Booster bilgisayarımın ses sürücüsünü bozdu

2 gün önce bilgisayarıma Driver Booster yükledim ve tarattım, ardından Realtek sürücüsü güncellendi. Daha sonra bilgisayarımın sesi azalmaya başladı, ses çok az çıkıyor. Ne yapmalıyım?

aushen aushen (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme aracını kullanarak bilgisayarınızı Driver Booster yükledikten önceki bir zamana geri döndürün, sorununuz kesin olarak çözülecektir.

    Sistem Geri Yükleme nasıl yapılır?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Geri dönüşü @farurhenho'un gösterdiği yoldan yapabilirsin.

      Veya (Sistem geri yüklemesi yapılamıyorsa);

      Aygıt yöneticisinden bozulduğunu belirttiğin sürücününnün Özellikler arabirimi Sürücü sekmesinden "Sürücüye Geri Dön" düğmesi vasıtasıyla önceki sürücüye geri dönebilirsin:

      temmuz temmuz (12505)