Driver Pack Solution yükledim, sorun yaşıyorum

Driver Pack Solution Diye bir program kurdum yenı harddıskımıde mahfetti Sistem geri yukleme yapdım fakat fark etmedı ne yapmalıyım yukledıgı dırverları sılmek ıcın

dalale dalale (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1- Aygıt yöneticisinden problemli (veya bütün) sürücülerin sağ tuş menülerinden özellikler arabirimlerine girerek oradan "Sürücüye geri dön" düğmesi vasıtasıyla önceki sürücülere geri dönebilirsin (Bu düğme pasif ise o sürücü güncellenmemiş sürücü demektir ve onun için birşey yapmaya gerek yoktur.

    2- Güncellenmiş sürücüleri -yine Aygıt Sürücüsü'nden- tek tek kaldırarak, bunların doğru ve uyumlu sürümlerini yüklersin. Ama madde 1'de izah ettiğimi yaparsan buna gerek olmaz.

    3- Başka bir sürücü güncelleme programı ile sürücüleri yeniden güncelleme yoluyla düzeltmeyide deneyebilirsin ama prensip olarak bu yollarla sürücüler güncellenmemelidir;güvenilir olmazlar, iyi ve olumlu sonuçlar şansa bağlı gibidir.

    4- Sistem Geri Yükleme uygulamasında daha eski tarihli bir geri alma noktası varsa birde o noktaya geri alma denenir ve aslında bu ilk denenmesi gereken bir çözüm arayışı olmalıdır. Eğer daha eski geri alma noktası yoksa üstte ifade ettiğim diğerleri yapılır.

    temmuz temmuz (12505)