Driver Yüklemesi yapamadım

Merhaba

Bilgisayarımı wın 10dan wın 7 ye almak ıcın formatladım ama bazı drıverlerı eksık yukledı bende slımdırıverden eksık olan drıverlerı yukledım ama hala bazı seyler eksık aygıt yonetıcısıne gırdıgımde eskıden bende amd mobility radeon hd 5000 ve intel core i5 cpu m480 @ 2.67ghz ekran kartları vardı ama sımdı gırdıkımde ıntel yok amd ve standart vga grafik bağdaştırıcısı gözüküyor ıntel kaybolmus arastıma yaptım ve bana amd yı kaldır drıvereasy ı yukle scan de o otomatık sana uygun olanını ındırır kurar dedı bende sılmeden bı deneyeyım dedım ındırdım eksık olanları buldu ındırdı ama kuradamadım cunku otomatık kurmak paralı manuel olarak da nasıl yapıldıkını bılmıyorum amd ekran kartımda calısmıyor ag bagdastıcılarına gırdıkımde sarı unlem ısaretı var uzerınde kod 43 hatası verıyor wındows calısmayı durdurdu dıyor yardımcı olur musunuz napmalıyım ?

file:///C:/Users/Data/Desktop/Ads%C4%B1z%201.png

file:///C:/Users/Data/Desktop/Ads%C4%B1z.png

devilcan1999 devilcan1999 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Selamun Aleyküm.Bende windows 10 dan 7 ye geçtim çok sıkıntım oldu.Aygıtlar güncel omayınca internetim yoktu.Bu yüzden ilk önce internet driverini başka bilgisyardan usb bellek sayesinde aktardım ve broadcamı maunel olarak güncelledim.Onu güncelledikten sonra wi-fi geldi.Şimdi tek işimiz bir driver programı ile driverleri kurmak.Ben DriverEasy kullandım ve öneririm.Burda ekran kartlarını vs hepsini güncelledi.

    kahramanca42 kahramanca42 (61)
    7 yıl önce cevaplandı

      lisanslı driver programı ile drverleri otamatik kur nette çok rahat bulursun uzmanım nette lisanslı program

      paylaşılmıyor

      candan candan (4301)