Duvar kağıdını değiştirince renk değişmesi

Merhabalar, telefonum Xiaomi Redmi10c. Duvar kağıdımı değiştirdiğimde renk değişiyor. Örnek veriyorum: Duvar kağıdımı mavili birşey yapıyorum sonra googolenin arama kısmına girdiğimde orada mavi oluyor. Duvar kağıdımı kırmıI yapsam arama kısmıda kırmız oluyor. Bunu nasıl kapata bilirim? Çözümünü bilen varmı? @alattin @hakan

blkshyv blkshyv (1)
4 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Karanlık Mod mu kullanıyorsun? Yanlış anlamadıysam tarayıcı adres satırı, arama kutusu gibi yerlere yazdığında yazdıın metin görünmüyor.  Bende de karanlık modda ve arkaplan zeminini değiştirdiğimde benzer bir sıkıntı oluyordu şöyle çözdüm

    1. Ayarlara git.
    2. Ekrana dokun.
    3. Daha fazla Karanlık mod seçeneğine dokun.
    4. Metin ve arkaplanları otomatik olarak ayarla seçeneğini aç.
    5. Yine bu ekranda uygulamalar var. Belirli bir uygulamada sorun yaşıyorsan onu bu ekrandan kapat.

    Yine ekran Renk şeması bölümünden bazı ayarlar ile oynayabilirsin. Bazı telefonlarda Renk Şemasını özel ayarı var. Buradan da ayarlamayı deneyebilirsin.

    alattin alattin (16999)
    3 ay önce cevaplandı

    • Merhabalar, discord kullanıyormusunuz? İsterseniz sorunun ss'ni oradan ata bilirim. blkshyv 3 ay önce