DVD SÜRÜCÜSÜNÜ SİLEMİYORUM

İyi günler;

Bugün ben serius sam yükledim fakat hiç bir şekilde kurma yapmadım sadece rardan cıkardım otomatık dvd olarak pc me yerleşti yönet bölümünden disk yönetimine girdim fakat ordan da sil kaldır butonları aktif değil biçimlendir dediğimde ise hata veriyor. Bunun için araştırmalar yaptım minitool uygulamasını indirdim oradada ise dvd surusucu hıc bır sekılde gozukmuyor.

https://r.resimlink.com/otZHmOcEX.png

abdullah5341 abdullah5341 (16)
7 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunu Çözdüm Sizlerle Paylaşmak İsterim;

    Bilgisayarıma giriyoruz sol da kücük sekmelerden silinmeyen dvd'yi bulup sağ tık yapıp çıkart diyoruz ve siliniyor :)

    abdullah5341 abdullah5341 (16)
    7 ay önce cevaplandı