dvı girişinden monitörü bağlıyınca monitör açılmıyor

ben 1 kere ekran çözünürlüğü ayarlarken bi hata yaptım ve ekran kartı nın vga girişiyle bağlantısı kesildi oraya taktığımda ekran kartı gözükmüyor pc de dvı aldım bir müddet kullandım fakat şimdi dvı a takınca monitör gelmiyor uygun olmayan mod hatası veriyor

ozican36 ozican36 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güvenli Mod ile açarak windowsa ve ayarlara ulaşır, ekran çözünürlük ayarlarını düzelterek eski haline getirebilirsin (Bu olmazsa/yapılamazsa ekran kartı kaldırılarak yeniden yüklemesi yapılabilir).

    Veya yine Güvenli Mod'da Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problem öncesi bir zamana geri alırsın:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      merhaba benim bilgisayarımad güvenli mod a.ılmıyor system32 de bekliyor başka yolu varmı acaba

      ozican36 ozican36 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Hangi işletim sistemi? PC başlatılırken F8'i tıktıklamak işe yaramıyormu? temmuz 7 yıl önce
      • Eğer windowsa ulaşmak normal veya güvenli modda mümkün olmuyorsa PC windows yükleme (kurulum) medyası (DVD veya flash bellek) ile başlatılarak "onarım/kurtarma" arabirimine girilir ve oradanda sistem geri yükleme yapılabilir. temmuz 7 yıl önce
      • Sistem geri yukleme yapicam fakat daha eski tarihli bi kayit yok kayit olustur diyor oda simdiki zamani aciyor yani yukleme yaptigimda yine ayni sorun devam ediyor ozican36 7 yıl önce
      • Sistem Geri Yükleme uygulamasında Geri yükleme noktaları ya senin iradenle kendi belirlediğin tarih ve zaman için -el ile- oluşturulur yada sistemde önemli değişiklikler öncesi sistem tarafından otomatik oluşturulur. Sende böyle bir kayıtlı Geri yükleme noktası olmadığına göre hehalde Sistem Geri Yükleme daha önce aktif edilmiş halde değildi (Bu sana tecrübe olsun, bundan sonrası için Sistem Geri Yüklemeyi aktif halde bulundurmayı ihmal etme). Sen şimdi bu durumda ekran kartını kaldır ve sistemi yeniden başlat bakalım, sonucu görelim. temmuz 7 yıl önce