E-mail adresime <ceo@tallang.onmicrosoft.com> adlı hesapdan mesaj gelmiş.

İnternete baktığımda onmicrosoft.com adlı hesabın sahte, spam olduğu şeklinde belirtilmiş.Bunu açıklarmısınz?

komando82 komando82 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ceo@tallang.onmicrosoft.com adresinden muhtemelen spam email almışsın.

    Microsoft, Office 365 kullanan kullanıcılar için  onmicrosoft.com uzantılı bir hesap oluşturur.  Spam yapan biri de Office 365 hesabı üzerinden sana mail göndermiş.

    Gönderici Microfot çalışanı filan değil. Sadece bir Microsoft ürünü olan Office 365 kullanıyor.

    hakan hakan (15424)