e-mail adresini korumak için önerebileceğiniz program var mı ?

kullanici762167 kullanici762167 (24)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    E-mail adresi koruma şeklinde özel bir usul veya uygulama olmaz. Sistem güvenliğine dikkat edersen ve e-mail hesabını olur olmaz bağlantılarda kullanmazsan yeterli olur. Yoksa e-mail şifresi parolası öyle kolaylıkla ele geçirilemez.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      emmail adresini koruyan bir program duymadım sizin sormak istediğiniz. biraz daha detay verirseniz

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        E-mail adresimin çalınmaması için

        kullanici762167 kullanici762167 (24)
        7 yıl önce cevaplandı

        • email adresinizi korumak için telefon eklyin birde başka bir e-posta ekleyin blgierinizi bir yere not edin yeterlir çalınmaz öyle kolay değil candan 7 yıl önce
        • Teşekkür ederim . Son olarak Eset Smart Security hem internet hem bilgisayar koruması için sizce yeterli mi ? kullanici762167 7 yıl önce