E mail hesabıma giriş yapamıyorum gizli soruyu unuttum parolayıda

face kullanıyorum ama e mail acamıyorum gizli soruyu unuttum

kullanici92135 kullanici92135 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    E-Mail açarken şifremi unuttum dedikten sonra çıkan seçenekler nelerse ordan başka şekilde şifrenizi sıfırlama durumunuz olmayacaktır.Sizden şifremi unuttum bölümünde SMS, ikincil olarak istenen doldurulan e-posta, gizi soru gibi seçenekler sorulur.Bunlar ilk bilinmesi gerekenler, bunları herhangi biri yapıldığında şifre kolaylıkla yenilenebilir.Bazı mail istemciler de bunlar olmasa da daha ayrıntılı şifremi unuttum bölümleri yer alabilir.Örneğin outlook.com üzerinde şifremi unuttum kısmında, eski şifreleriniz, attığınız son mail, size mail gönderenlerden 5 kişi gibi sorular ile karşılaşabilirsiniz.Bunlar son umut olarak yapılması gerekenler.Bunlarda olmazsa artık şifrenizi kurtarmanız neredeyse imkansız olacaktır.

    Umarım ilk bilinmesi gerekenler dışında yapılamazsa, ikincilerle işi halledersiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)