E-postada yıldızlı yer nasıl bulunur?

a**********5@gmail.com    Arkadaşlar yıldızlı yeri bulabilen varmı

eski epostamı unuttum böyle bişey gönderdiler ama bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

ornn ornn (1)
5 yıl önce sordu

  • a harfi ile başlayan bir gmail hesabın var mı darkcrak 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Vardı baktım ama hiçbirı burdaki gibi değil

ornn ornn (1)
5 yıl önce cevaplandı

    Yıldızlı E-Posta Şifresi Kırma sorusu zaten var, isterseniz bakabilirsiniz.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

      @ilkaybaki nin verdiği linkte anlatılıyor.

      burada gördüğün * gerçekten yıldız. Google bilgileri ekrana getirirken email içinde * olarak gördüğün tüm karakterleri sililiyor ve yerlerine yıldız koyuyor.

      Burada a**********5@gmail.com   email adresi tam olarak nasıldır bunu kimse sana söyleyemez. Çünkü ortada kırılabilecek ya da bulunabilecek bir veri yok. A ile başlayan 5 ile biten bir email adresi hatırlamıyorsan  muhtemelen bu mail adresi sana ait değildir. Hesabın hacklenmiş olabilir.

      alattin alattin (16999)