E Tab 5 Dosya Yöneticisi Sorunu

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Benim tabletimde sorun var. Daha doğrusu Meb'in dağıttı tabletlerde sorun var. Tablette 1-2 gün öncesine kadar dosya yöneticisi vardı ama şimdi yok. Ne yapmalıyım acil yardımlarınızı bekliyorum.

enes7534 enes7534 (13)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    E Tab 5 tabletlerde ortaya çıkan dosya yöneticisi kaybolma sorunu tüm dağıtılan tabletlerde oluştu. En son yapılan güncellemeden sonra dosya yöneticisi kayboldu.

    Tabletlerde kaybolan dosya yöneticisini geri getirmek için öncelikle bir bilgisayara ve iki adet hotmail hesabına ihtiyacınız var. Dosya yöneticisi olarak ES Dosya Yöneticisi isimli programı tavsiye ediyorum. Kullanımı kolay ve ücretsiz bir uygulama. Yalnızca İngilizce dil desteği var ama o kadar sorun olmayacaktır.

    ES Dosya Yöneticisi ile yeni klasörler oluşturabilir, varolan tüm dosyaları açabilir ve taşıyabilirsiniz.

    Adım 1: ES Dosya Yöneticisi apk dosyasını indirme

    ES Dosya Yöneticisi linkinden apk dosyasını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirin.

    Adım 2: ES Dosya Yöneticisi dosyasını yollama

    İndirdiğiniz apk dosyasını hotmail adresinize mail atın. Hotmail olması önemli çünkü gmail'den indirirken problemler oluşabiliyor.

    Adım 3: ES Dosya Yöneticisi uygulamasını tablete yükleme

    Daha sonra tabletten mail adresinize giriş yapıp apk dosyasını indirin. İndirdiğinizde yükle diye bir uyarı çıkacak, yönergeleri takip ederek uygulamayı yükleyin.

    ES Dosya yöneticisi programıyla E Tab 5 tabletlerdeki dosya yöneticisi görünmeme sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

      Merhaba, ben root attigimda rootun icinde bu es dosya yoneticisi kendisi vardi. İnternetten bi ugulamanin apk sini indirdikten sonra yukle dedigimde ''malesef, uygulama yok'' hatasi aliyorum ama her uygulamada bu hatayi veriyor, uygulama paylastan bile bi apk gonderip yuklemeye calistigimda bu oluyor. Lutfen yardim edin.

      ksm73 ksm73 (1)