EaseUS MobiSaver for Android Free programi telefonumda  açılmıyor

Silinen fotoğraflarimi geri getirmem lazım çok önemliydi.

EaseUS MobiSaver for Android Free programi telefonumda  açılmıyor  ne yapmam gerekiyo lütfen yardım  silinen  fotoğraflarimi  geri getirmem lazım?

beryy beryy (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Program zaten telefona yüklemek için değil. O programı bilgisayara yükleyeceksiniz.  Telefonu da kablo ile bilgisayara bağlayıp tarama işlemi yapacaksınız.

    Fakat bildiğim kadarı ile ücretsiz olan sürüm sadece fotoğrafları program içinde gösterir.  Eğer program içinde görmek yerine telefona aktarmak isterseniz programı satın almanız gerekebilir.

    murat murat (12492)