EaseUS MobiSaver for Android nedir? Nasıl kullanılır?

EaseUS MobiSaver for Android programı nedir?

EaseUS MobiSaver for Android programı ne işe yarar?

EaseUS MobiSaver for Android programı nasıl kullanılır?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    EaseUS MobiSaver for Android nedir?

    EaseUS MobiSaver for Android programı tüm Android cihazlarınız için kullanabileceğiniz bir veri kurtarma programıdır. Veri kurtarma konusunda çok fazla yazılım bulunuyor, fakat içlerinde en başarılısının EaseUS MobiSaver for Android programı olduğunu söyleyebilirim. EaseUS MobiSaver for Android ile verilerini kurtarma olasılığınız oldukça yüksek.

    EaseUS MobiSaver for Android programı iki versiyondan oluşur. Birincisi ücretsiz versiyondur. EaseUS MobiSaver for Android Free ile kaybolan verilerinizi görüntüleyebilir. Kurtarılıp kurtarılamayacığını kontrol edebilirsiniz. Bir diğer versiyon ücretlidir. Ücretli EaseUS MobiSaver for Android programı ile gördüğünüz verilerinizi Android cihazınıza veya bilgisayarınıza geri yükleyebilirsiniz. EaseUS MobiSaver for Android ücretli versiyonunu $39.95 gibi bir ücret ile satın alabilirsiniz.

    Format atıldığı için kaybolan verilerinizi dahi kurtarmanıza olanak sağlar. Silinen fotoğraflar, rehber, mesajlar ve diğer verilerinizi yakalar. Bunun yanında program dahili SD kart üzerinden de veri kurtarımı gerçekleştiriyor.

    EaseUS MobiSaver for Android programı nasıl kullanılır?

    1. EaseUS MobiSaver for Android linkinden programı bilgisayarınıza indirin.

    2. Kolay bir kurulumu vardır. Bilgisayarınızda istediğiniz konuma programı kurun.

    3. Programı açın. Android telefonunuzu veya Android tabletinizi bilgisayara bağlamanızı isteyecek.

    easeus mobisaver programı

    4. Android cihazınızı bilgisayara bağlayın ve Start butonu ile taramayı başlatın.

    5. Silinmiş verileri bulması için beklemeniz gerekiyor.

    6. Tarama bittiğinde bulduğu verileri, yani fotoğraflarınızı, mesajlarınızı, rehberini ve silinen benzeri bilgilerinizi size gösterecek.

    Artık silinen verilerinizin bulunduğunu gördüğünüze göre programın ücretli versiyonunu indirerek verilerinizi geri alabilirsiniz.

    Yine EaseUS MobiSaver for Android linkinden programın ücretli versiyonunu $39.95 karşılığında satın alabilirsiniz.

    Daha sonra yine tarama yaparak verilerinizi bulur ve kurtarabilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    7 yıl önce cevaplandı

      malesef olmadı mesajlarımı kurtaramıyorum başka nasıl yardımcı olabiirsiniz

      murataltin murataltin (1)