ecm.exe çalışmayı durdurdu

Merhaba,

bilgisayarıma giren ccc vürisünü temizlemek için sizin vermiş olduğunuz bir yolu izledim ama bu sıraya geldiğimde ;

  1. Ekranda Enter the decimal number for SharedSecret1*PrivateKeyBC that you retrieved from TeslaView: yazacaktır. Buraya work.txt içinden alınan 2. adımdakopyaladığınız(SharedSecret1*PrivateKeyBC dec) anahtarı yapıştırın ve enter tuşuna basın.
  2. Amount of Threads: bölümüne çekirdek sayınızı yazın ve enter tuşuna basın.
  3. Bilgisayarınız matematiksel bir işlem yapmaya başlayacaktır. Bu esnada lütfen bekleyin
  4.

C:\Windows\system32\cmd.exe ekranı açılıyor ve emc leri saymaya başlıyor ilk olarak ;

ecm: 0/30 curves on C127..... diye baslıyor

ecm:3/29

ecm:25/25

ecm 74/74 gelince hataya balıyor ve devam ediyor

sebebi ne olabilir acaba bu noktaya kadar anlattığınız gibi geldi tek tek dikkatli bir şeklide...

morluk morluk (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    o aşamada run Yafu sayfasunda işlemci çekirdek sayısını 2 yapın Tune Yafu sekmesini tıklatın tarama bittikten sonra

    Adım 2 ye geçin çekirdek sayısı aynı kalsın Factor SharedSecretPrivateKeyBC sekmesini tıklatın taramayı bekleyin

    Taramayı bekleyin bittikten sonra Adım 2 ye geçin  Factor SharedSecretPrivateKeyBC sekmesini tıklatın taramayı

    bekleyin

    candan candan (4301)