ekran görüntüsü gidip gidip gelioyor

SAYIN UZMANIN.NET yöneticleri benin packard pell EasyNote LV44HC adlı laptopum var pc az bir sarsıntıda ekran görüntüsü gidiyor acaba neden

faruknever faruknever (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Teknik birimin incelemesi lazım servisine gönderin.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    9 yıl önce cevaplandı

      Hafif sarsıntıda ekran görüntüsü gidiyorsa laptop içinde bir temassızlık veya oksidasyon sorunu vardır. Ekrana giden kablolarda bir aşınma ve zedelenme söz konusu olabilir.

      Herhangi bir darbe alyısa, düşme yaşadıysa yine bir temassızlık sorunu oluşmuş olabilir.

      Özellikle Laptop gibi cihazlarda ekran bölümü hareketli olduğu için zamanla bu tür sorunlar görülebiliyor.

      Özellikle tasarım hatasına sahip modellerde bu kısa süre sonra ortaya çıkabiliyor.  Packard Pell EasyNote LV44HC dizüstü bilgisayarınızı bir servise götürmeniz en doğrusu olacaktır.

      Teknik serviste gerekli müdahele, gerekirse parça değişimi yapılacaktır.

      murat murat (12492)