Ekran görüntüsü yüklenirken bir hata meydana geldi. Geçici olarak Steam Cloud devredışı olabilir.

Steam'de ekran görüntüsü almak istediğimde bu hatayı alıyorum.

Ekran görüntüsü yüklenirken bir hata meydana geldi. Geçici olarak Steam Cloud devredışı olabilir.

Ekran görüntüsü yüklenirken bir hata meydana geldi. Geçici olarak Steam Cloud devredışı olabilir. hatası nasıl çözülür?

Hatanın ekran görüntüsü:

http://i.hizliresim.com/X4BLV6.png

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

  • Dns,Proxy Vpn benzeri bağlantı adresleri kullanıyorsanız eğer olabilir sistemi gözden geçirmenizde yarar var sorunsuz çalıştığı zamana sistemi geri yükleyin.internet bağlantılarını gözden geçirin antivirüs programları,defender,firewall koruma özellikleride engelleme ve kısıtlamalara yol açabiliyor sorunu net şekilde anlamak için buralara bakmak gerekli deneme yanılma yapın çözersiniz kolay gelsin. :) forjest 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Steam topluluğunda bu sorun daha önceden yaşanmış ve çözüm bulunmuş.

Bu yüzden bir daha aynısını buraya yazmak istemedim. Aşağıdaki bağlantıda yer alan çözümü deneyebilirsin.

Ekran görüntüsü yüklenirken bir hata meydana geldi. Geçici olarak Steam Cloud devredışı olabilir. çözümü nedir?

Çözümde yazan uygulamaları nasıl kullanacağını da bizim sayfalarımızdan öğrenebilirsin.

CCleaner nedir? CCleaner nasıl kullanılır?

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

brsozl brsozl (1961)