Ekran Kilidi Uygulamaları, Bildirimleri Göstermek İçin İzin İstiyor

Android telefonlar için kilit ekranı kurduğumda o uygulamar bildirimleri göstermek için izin istiyor örneğin CM Locker bildirimler için telefonun erişebilirlik ayarından izin vermemi istiyor erişebilirlik ayarından izin ver dediğimde şöyle bir uyarı yazısı çıkıyor
"CM Locker şifreler hariç, kişisel verileriniz ve kredi kartı bilgileriniz dahil girdiğiniz tüm metinleri toplayabilir ayını zamanda cihazla olan kullancı arayüzü etkileşimlerini de kaydedebilir" diyor ne yapmalıyım bu ve bu tür uygulamalara izin versem bir sıkıntı olurmu?

lion lion (595)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Telefonunuzu hızlandırın" sloganına sahip bütün Android uygulamaları cihaza zarar verir. Clean Master da bunlardan birisi. CM Locker Clean Master firmasının bir ürünü. Kullanmanızı tavsiye etmem. Alternatif bir şifreleme uygulaması kullanabilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)