Ekran klavyesi açma kısayolu!

Laptop Ekran Klavyesi Açma Kısayol Tuşları

Klavyede basmayan tuşlar, olası arızalar belki birçok bilgisayar kullanıcısının başına gelmiştir. Dizüstü bilgisayar modellerinde bilindiği gibi ekran klavyesi mevcut. Bu ekran klavyesini açmak için çoğu kişi epeyce uğraşır.

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Şimdi sizlere ekran klavyesini açmak için kısa bir yol göstereceğim;

    Öncelikle bilgisayarınızda “Windows + U” tuşlarına basınız ve daha sonra açılan ekrandan “Ekran Klavyesini Başlat” menüsüne tıklayınız.

    İşte bu kadar, ekran klavyeniz kullanıma hazır.

    Bu yöntem “Windows 7” ve “Windows 8” üzerinde denenmiştir

    esty esty (-48)