En iyi anti-virüs programı hangisi?

Merhaba arkadaşlar.

Uzun süredir 360 Total Security kullanıyorum.Artık bi değiştirelim diyorum.

Aklımda Kasperksy veya Eset var.Daha önce kaspersky total security yüklemiştim boşta 70 derece oluyordu işlemci.Yani arkaplanda fazla çalışıyor ve biraz ağır.İnternet security yüklemedim.Ama sadece antivirüs sürümü güzeldi.Görevini iyi yapıyor.

Eset in ise antivirüsünü yüklemiştim.Gayet güzel koruma.Şuan internet sitesini ziyaret ettim İnternet Security sürümü kaldırılmış.Sadece Smart Security var.

Smart security aklıma yattı.Daha önce kullanmadım.Olmadı Eset Nod32 ye geçicem.

Sizlerinde düşüncelerini bekliyorum.

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MalwareBytes önerebilirim çok başarılı dünyaca ünlü çok hafif bilgisayara hiç bir yükü yok premium versionu kullanırsan gerçek zamanlı koruma sağlıyor  uzmanım net sitesinde sürekli tavssiye edilen bir program

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Ya ben şöyle normal bi antivirüs istiyorum eset gibi kaspersky gibi malwarebytes i virüs bulaştığında falan yükleyip siliyorum.eset smart security yük bindirmeyecekse yükleyeceğim.360 total security de malware bytes gibi hiç yük falan bindirmez sağlam bi koruması var ayrıca ve bir sürü özelliği var fakat bir süre değişiklik yapmayı planlıyorum ve format atıcam.formattan önce düzgün bi program belirlemek istiyorum.total security fazla sistem kaynağı yediğindn tercihim değil ama smart security olabilir.olmadı nod32. akif52 8 yıl önce
    • beğenirsen avast güzel başarılı bir prgram olabilir candan 8 yıl önce
    • yok kardeş ya. :( Bu arada yükledim smart security on numara olmuş ya tamam karar verdim. :) akif52 8 yıl önce