Erişim engeli kaktı ama facebook,youtube vb sitelere hala bağlanmyor

Facebook,youtube'ye ilk erişim engeli geldiğinde zenmate isimli vpn programını yükledim bilgisayarıma şimdi de erişim engeli kalktı bu sitelre ama ben hala giremiyorum.Girince 'BU SİTEYE ULAŞILAMIYOR' hatası veriyor.

yusuf665player yusuf665player (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    zenmate programını tamamen chrome den kaldırın normal bağlantılarada engel oluyor

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    Erişim engeli kalktı ancak, YouTube gibi platformanlarda hâlen hız kısıtlaması uygulanmakta.Bu yüzden zaman zaman kesintiler de olabilir.YouTube de bir video açtığınızda normalden yavaş dolduğunu ve beklediğinizi göreceksiniz.Kısıtlama tam olarak kalkmış değil.Sadece 1-1,5 mbit gibi sınırlarda video izleme imkanı veriyor.Eğer VPN kullanırsanız hızınızın tamamını görme şansınız var.

    ismailsarp ismailsarp (6010)