Error establishing a database connection Wordpress hatası

Web sitem wordpress bugün durduk yere Error establishing a database connection hatası almaya başladım. Error establishing a database connection hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, wordpress'i kurarken yanlış veritabanı bilgileri girdiğiniz takdirde bu hatayı almaktasınız. Veritabanına yetki vermediğin için de hata alıyor olabilirsiniz.

    Ben bir şey kurarken şöyle yapıyorum;

    1. Veritabanı sihirbazına giriyorum.
    2. Veritabanı adını giriyorum.
    3. Kullanıcı adını da aynı isimle giriyorum.
    4. Şifreyi girdikten sonra kopyalıyorum.(kaybetmemek şartıyla)
    5. Veritabanı kullanıcı yetkisini de veriyorum.
    6. Veritabanı bilgileri istenilen yere önce kopyaladığım şifreyi istenilen bölüme yapıştırıyorum, daha sonra k.adı ve veritabanı adını yapıştırıyorum.
    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)