error loading player: No playable sources found android hatası

android telefondan bazı sitelere girdiğimde bu hataları alıyorum kullandığım bu hatayı aldığım tarayıcılar chrome ve firefox bu sorunun nasıl giderileceği konusunda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun..Şimdiden teşekkür ederim.

pdr50 pdr50 (15)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Mail.ru da bana sıkıntı veriyodu aynı şekilde

    pc için kproxy

    mobilde yapabilirsen dns yapamazsanda herhangi bi dns kullan

    fbarda fbarda (26)
    7 yıl önce cevaplandı

      dns ile alakalı değil

      sadece sitedeki videoların bazıları izlenmiyor

      pdr50 pdr50 (15)