Eset nod32 antivirüs nasıl silinir?

http://uzmanim.net/soru/eset-nod32-nasil-kaldirilir/2410

installer av product
1. ESS/AEV/EMSX

burdan 1 basıp enter basıyorum

LOG FİLE LOCATİON :"Dosya konumu"

ERROR<s> occured in unistallation process,please check the log!

Press any key to exit ...

Yazıyor enter basınca çıkıyor program silinmemeiş oluyor lütfen yarım edin

Başka bir yöntemi varmı lütfen yardım.

safkan00 safkan00 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunun bir çözümü yok.Bendede daha önce olmuştu.Antivirüs kendini imha etmiş.Ne başka antivirüs kurdurtuyor ne kendini sildirtiyor.Tek çözüm format. :) Bu arada bu antivürüsü bir daha kurmayın derim.Önerim 360 Total Security.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

    • alttaki candan kardeşimizin yazdığına bakabilirsin işe yarıyor safkan00 8 yıl önce

    uzmanım nette arkadaşımızın tarifi tam olarak uyguladıysanız oluyor başka bir altarnatif deneyin

    önce http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php indirelim bu programla kaldıralım

    bilgisayarı güvenli modda başlatalım

     başlat regedit yaz çıkıyor regediti açalım

    1. HKEY_CURRENT_USER \ Software \( ESET ) klasörü sil
    2.  HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ ( ESET) klasörü sil
    3. başlat a gizli dosyaları göster yaz çıkan sayfada  gizli dosyaları göster  tikini atalım
    4. C:\Program Files\ ( ESET ) klasörü sil
    5. C:\Program data  ( ESET ) klasörü sil
    6. C:\ windows mcrosoft   ( ESET ) klasörü sil
    7. bu tarif denenmiştir 100/100 sonuç
    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Allah razı olsun işime yaradı safkan00 8 yıl önce