Eset Nod32 nasıl kaldırılır?

Sorun çıkartan normal yollar ile kaldırılamayan Eset ürünleri, Nod 32 gibi nasıl kaldılır?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Eset Nod32 nasıl kaldırılır?

    Herhangi bir ESET ürünü kullanıyor ve bunu kaldırmak ile ilgili sorun yaşıyorsanız ESED uninstaller yazılımını kullanabilirsiniz.

    Eset uninstaller programı ESET tarafından üretilen ve kaldırırken sorun çıkartan ürünler için geliştirilmiş ücretsiz bir programdır.

    Özellikle pek çok kullanıcı Nod32 kaldırma ile ilgili sorun yaşayabiliyor. Nod32 kaldırırken karşılaşılan Nod32 kaldırma  sorununu yazılım ile çözmek mümkün.

    Eset Kaldırma Programı indir  adresinden  yazılımı indirin ve çalıştırın.

    Eset Nod32 kaldırma programını çalıştırın.

    Eset Nod32 kaldırmaYukarıdaki ekranda Y yuşuna basın.Yüklü olan ESET ürünleri listelenecektir. Burada istediğiniz ürünü, kaldırmak isteiğiniz ürünün numarasını girin. Örneğin 1 enter tuşuna basın.

    Eset nod32 kaldırma programı

    Eset kaldırma yazılımı sizden onay isteyecektir Y tuşuna basarak onay verin.

    Eset nod32 kaldırma silme onayıEset Nod32 kaldırma işlemi bittiğinde aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bir tuşa nasın ve çıkın.

    Eset nod32 kaldırma işlemi bitti

    Eset Kaldırma yazılımı ile Eset Nod32 gibi Eset ürünlerini kolayca kaldırabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    10 yıl önce cevaplandı

      Selamun aleykum.Paylaşım için teşekkürler öncelikle,ben program kaldırla kaldırdım tam kalkmadı hala çalışan öğeler arasında ama koruma vs. etkisiz kırmızı alarm şeklinde sembolu var.Sonra iobit uninstaller ile de kaldırdım,pc arattırdığımda eset e dahil hiçbir dosya yok ama hala çalışan öğeler arasında duruyor.Enson google a yazdım ve sizin çözümünüzü uyguladım birebir aynı ekran geldi 1 e bastım enter sonra y enter ve kayboldu gelmesini mi bekliyeceğim yoksa sorun mu çıktı lütfen bildirir misiniz acil.

      ebuali ebuali (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Uninstallation Finished yazısı geldiyse kaldırma bitmiş demektir. cemkara 9 yıl önce

      C:\Users\DOA~1\AppData\Local\Temp\scoped_dir6448_14233\ESETUninstaller (2).exe 7.0.7.0
      Input arguments:
      Online (PC booted from fixed disk) mode detected.

      WARNING! This tool uninstalls AV product in non-standard way. Your PC can be harmed seriously, please back up Your data.
      Please keep in mind that as soon as this application is finished your network connection can be down and you will have to restart your PC.
      Are you really sure to continue? (y/n): y

      Scanning available operating systems ...

      Available operating systems, which AV product can be removed from:

      [1]
      Product Name: Windows 10 Enterprise
      Current Version: 6.3.0.10240.WinNT.AMD64
      System Root: C:\WINDOWS

      Building cache: 64bit COM: AppID -> DllName ...
      Building cache: 64bit COM: Category -> ReferenceCounter ...
      Building cache: 32bit COM: AppID -> DllName ...
      Building cache: 32bit COM: Category -> ReferenceCounter ...
      Scanning installed AV products ...

      Installed AV products:
              1. ESS/EAV/EMSX
              2. NODv2

      Enter sequence number of AV product to uninstall and press ENTER (hint: to abort press 'q'): 2

      ERROR! PC is running in normal boot, to uninstall AV product NODv2 please run safe boot or boot live CD/DVD/USB.

      Installed AV products:
              1. ESS/EAV/EMSX

      Enter sequence number of AV product to uninstall and press ENTER (hint: to abort press 'q'): y
      ERROR! Unknown option!
      EXIT!

      No AV product selected!

      Log file location: "C:\Users\DOA~1\AppData\Local\Temp\scoped_dir6448_14233\~ESETUninstaller.log"

      ERROR(s) occured in uninstallation process, please check the log!

      Press any key to exit ...

      /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

      C:\Users\DOA~1\AppData\Local\Temp\scoped_dir6448_9699\ESETUninstaller (2).exe 7.0.7.0
      Input arguments:
      Online (PC booted from fixed disk) mode detected.

      WARNING! This tool uninstalls AV product in non-standard way. Your PC can be harmed seriously, please back up Your data.
      Please keep in mind that as soon as this application is finished your network connection can be down and you will have to restart your PC.
      Are you really sure to continue? (y/n): y

      Scanning available operating systems ...

      Available operating systems, which AV product can be removed from:

      [1]
      Product Name: Windows 10 Enterprise
      Current Version: 6.3.0.10240.WinNT.AMD64
      System Root: C:\WINDOWS

      Building cache: 64bit COM: AppID -> DllName ...
      Building cache: 64bit COM: Category -> ReferenceCounter ...
      Building cache: 32bit COM: AppID -> DllName ...
      Building cache: 32bit COM: Category -> ReferenceCounter ...
      Scanning installed AV products ...

      Installed AV products:
              1. ESS/EAV/EMSX
              2. NODv2

      Enter sequence number of AV product to uninstall and press ENTER (hint: to abort press 'q'): 2

      ERROR! PC is running in normal boot, to uninstall AV product NODv2 please run safe boot or boot live CD/DVD/USB.

      Installed AV products:
              1. ESS/EAV/EMSX

      Enter sequence number of AV product to uninstall and press ENTER (hint: to abort press 'q'): y
      ERROR! Unknown option!
      EXIT!

      No AV product selected!

      Log file location: "C:\Users\DOA~1\AppData\Local\Temp\scoped_dir6448_9699\~ESETUninstaller.log"

      ERROR(s) occured in uninstallation process, please check the log!

      Press any key to exit ...

      böyle hata veriyor ben bunu oibit programla kaldırmaya çalıştım çalıştı ama sadece unistal sildi bilgisayarım kalıcı her programı denedim işe yaramadı

      doga1857 doga1857 (1)