Eset Nod32 Kaldırma - Eset Kalkmıyor

Eset Nod32 tamamen nasıl kaldırılır? Bilgisayarımdan eset antivirüsünü nasıl kaldırırım? Kaldırılamayan eset antivirüsü nasıl kaldırılır?

yusufbozar yusufbozar (348)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle ilk yapmanız gereken eseti manuel şekilde yani program ekle kaldırdan kaldırmanız. Eğer kaldırmaya çalıştıysanız , kaldırırken kayıt defteri ayarlarını sildiyseniz tavsiyem yeniden eseti yüklemeniz ve program ekle kaldırdan kaldırma yapmanız. Birkaç tane resimle anlatayım.

    Evet bir üstteki resim çok önemli kaldırmadan sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz ve "EVET" diyoruz.

    Bilgisayarımız yeniden açıldıktan sonra ESETUninstaller.exe dosyasını masaüstümüze kaydediyoruz.

    ESETUninstaller.exe dosyası güvenli modda çalıştırmamız gerekiyor. Bunun için GÜVENLİ MODU etkinleştiriyoruz.

    Güvenli modda ESETUninstaller.exe dosyasına çift tıklıyoruz ve aşağıdaki adımları uyguluyoruz.İlk resim de  "y" ye basıyoruz. Yani yes (Evet) diyoruz.Sonra ENTER diyoruz.

    Sonraki resimlerde resimdeki rakamları yazıp onaylıyoruz.

    Sonra herhangi bir tuşa basarak komut istemcisinden çıkıyoruz. Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

    Hepsi bu kadar....

    yusufbozar yusufbozar (348)