Eset Smart Security 9 SSL Hatası

Eset Smart Security 9 ssl hatası çözümü nedir? Genel de sayfalarda ERR_CONNECTION_RESET uyarısı alıyorum. Sitelere bağlanma sorunu yaşıyorum.

yusufbozar yusufbozar (348)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eset smart security 9 u açıyoruz ve F5 e basıyoruz. Böylece gelişmiş ayarlara giriyoruz.

    "Güncelleme-Temel" bölümünden  "Sınama modu güncellemesini" seçiyoruz.

    Ve "Tamam " basıyoruz. Böylece güncelleme işlemine başlıyoruz.

    İlk güncelleme bittikten sonra.Tekrar "F5" tuşuna basarak "Gelişmiş ayarlara" giriyoruz. "Güncelleme-Temel" bölümünden bu seferlik  "Düzenli güncellemeyi" seçiyoruz.

    İkinci  güncelleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

    Daha sonra "Gelişmiş Ayarlar-Güncelleme-Genel" bölümünden "yerel olarak depolanan sistem görüntülerünü sayısı" bölümünde ki  "2" sayısını değiştiriyoruz. Ben 20 rakamını verdim."Tamam" diyerek çıkıyoruz.

    SSL hatası almanızın nedeni emin olmamakla birlikte çok sık yani art arda yeniden bilgisayarınızı başlatmanız olabilir. Güncelleme dosyalarında bir bozulma olsuğunu tahmin ediyoruz.

    Hepsi bu kadar......

    yusufbozar yusufbozar (348)