Eski numarama ait Whatsapp mesajlarını nasıl geri alabilirim?

Telefonu mu yaptirmaya gonderdim garantiye telefonum garantide iken kullandıgım numara kapandi. Ve ben eski numarama ait Whatsapp  mesajlarimi istiyorum . Yeni numarami yazdigimda nasil yukleyebilirm eski ve yani numara olarak giriyorm ama mesajlarm yeni numarama gelir mi . Whatsapp  mesajlarım gerekli

nadl nadl (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WhatsApp mesajları, WhatsApp sunucularında tutulmaz.Bu bakımdan WhatsApp sizin mesajlarınızı yedeklemez.Mesajlarınız Android için yerel telefon hafızasına ve Gmail üzerine, iPhone için de iCloud üzerine kaydedilebilir.

    Telefonunuz garantiden geldiğinde size sıfır olarak ulaştı ise yerel hafıza şansınız gitmiş olacak.Eğer telefonu daha önceden kullanırken girdiğiniz Gmail veya iCloud hesabına mesajlarınızı yedeklemedi iseniz, malesef başka türlü geri yükleme şansınız bulunmuyor.

    Yine de aşağıdaki konuyu inceleyin bazı programlar ile mesajları geri getirmek belki mümkün olabilir.

    Whatsapp mesajlarını geri getirme işlemi nasıl yapılır? tıkla

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Gmailime giris yapabiliyorum gmailden nasil bulabilirim ?

      nadl nadl (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Gmail'e girmeniz mesajları bulmanız anlamına gelmiyor.Daha önceden kullandığınız numara üzerinde girdiğiniz mail adresine yedekleme yaptınız mı? Mesajlarınızı siz yedekleme yapmadııysanız otomatik olarak yedeklenmemişti.Bu durumda mail adresi girişinin anlamı olmayacaktır. ismailsarp 7 yıl önce
      • Yanlislikla bi yedekleme yapmistim nereye yaptguni bulmamistm . yanlislikla yaptigimu hatrliyotm gmail de nasil bulurum peki yedekleri nadl 7 yıl önce
      • Gmail üzerinde yedekleri bulamazsınız.Yedekler WhatsApp üzerinde bulunabilir.Siz daha önce yedekleme yaptığınız Gmail adresini telefona eklediyseniz, WhatsApp üzerinde Ayarlar-->Sohbet yedeği kısmına geldiğinizde size yedek bildirimini gösterecektir.En son şu zamanda yedeklendi gibi bir bilgi söyleyecektir.Orada o yedeği bulamazsanız ya yedeklemeyi gmail adresine yapmadınız ya da yedeklenen gmail adresi ile WhatsApp a giriş yapmadınız demektir. ismailsarp 7 yıl önce
      • Anldm tesekkurler pki esi numara yeni numara due degistrdigimizde gelirmi eski numarda olan lar yeni numara sohbetme nadl 7 yıl önce