Exe uzantılı dosyalar inmiyor

Bilgisayarıma indirdiğim U torrent programı çalışmıyor. Tıkladığımda bu dosya değiştirilmiş olabilir kaldırılsın mı gibi bir uyarı çıkıyor.

Bu sorun mediaget uygulamasında da karşıma çıktı. Sorun ne olabilir?

missmerliya missmerliya (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir antivirüs programı kullanıyor musunuz?

    Önce varsa antivirüs programını kapatın.  Daha sonra tekrar deneyin.  Yine herhangi bir sistem koruma yazılımı yüklüyse bunu kaldırın ve daha sonra tekrar deneyin.

    hakan hakan (15424)