explorer.exe bir açılıp bir kapanıyor. sebebi nedir? nasıl Düzeltilir?

iş yerindeki bilgisayarda, hoşgeldiniz ekranından sonra ekrandaki simgeler ve başlat çubuğu gelip gelip gidiyor. görev yöneticisinden kontrol ettiğimde explorer.exe nin gelip gelip gittiğini gördüm. kısır bir göngü gibi.. explorer.exe'yi sonlandırmaya çalıştım sistem kendi kendine açtı. explorer.exe kalktığı zaman yeni görev penceresinden açmaya çalıştım geldiği gibi gitti. problem nedir?? format atmadan nasıl kurtulabilirim??

Not: sistem geri yüklemesi işe yaramadı..

Windows xp

blastoise blastoise (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Xp cd si ile bi onarım yapmanı önerrim.Eğer Olmassa ki büyük ihtimalle sistem dosyalarında bozulma olmuştur format atmak gerekebilir.

    kralsucuk kralsucuk (1)