Explorer.exe Hatası Yardım

Explorer.exe Başlangıcta Açılmıyor Önceden CTRL+ALT+DELETE Yapıp Yeni Görev Diyip explorer.exe Yapıp Çalıştırıyordum Ama Artık Çalıştıramıyorum Yardım

kullanici690515 kullanici690515 (1)
9 yıl önce sordu

  • Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Hata mesajı nedir? murat 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Başlat Çalıştır'a regedit yazıp enter'a tıklayın. Açılan kayıt defteri düzenleyicisinde şu yola gidin.

ve ardindan

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

Winlogon kayıt anahtarının karşısındaki "Shell" kayıt girdisinin sağında "explorer.exe" yazıp yazmadığını kontrol edin. Eğer yazmıyorsa "Shell" kayıt girdisine çift tıklayın ve "explorer.exe" yazıp (tırnaklar olmadan) tamam'a tıklayın. Daha sonra Kayıt defterini kapatıp bilgisayarı yeniden başlatabilirsiniz.

anteplioguzhan anteplioguzhan (10)