Facebook 2019 yıl özet videom nerede nasıl bakılır?

Facebook 2019 yıl özet videom nerede?

Facebook 2019 year in review?

Facebook 2019 yıl özet videosu nasıl paylaşılır?

Facebook 2019 yıl özet videom bende gözükmüyor?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta güzel yıllar geçirdiğiniz için içerisinde videolarınız ve gönderileriniz bulunduğu bir özel video facebook tarafından paylaşılıyor ve 2019 yıl özetini görmek istiyorsanız doğru yerdesin

    Facebook 2019 yıl özet videosu nasıl paylaşılır?

    İlk olarak facebook giriş yapalım ve arama kısmına şu sihirli kelimeyi yazalım

    • arama çubuğuna memories yazın karşımıza anılar bölümü gelecektir koşede git'e basalım ve videomuz karşımızda
    • videonun altındaki paylaş seçeneğine basarak paylaşın

    Facebook 2019 yıl özet videom bende gözükmüyor?

    video oluşturacak için yeterli içerik veya paylaşım bulunmayabilir ve hesap yeniyse video oluşmaz

    bl4lev bl4lev (790)