Facebook da arkadaş olmayan birisine mesaj gönderdiğimizde karşı tarafın okuduğunu nasıl anlarız?

Facebookta arkadaş olarak ekli olmayan birisine messengerdan mesaj gönderdiğimizde karşı tarafın mesajı okuyup okumadığından nasıl emin olabiliriz. Mesajlar yuvarlak içinde tik işareti olarak altında gönderildi yazısı olarak gözüküyor

nehir68 nehir68 (86)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook sayfanıza girdiğiniz zaman en üstte mesajlar sekmesine tıklatın gönderilen ve gelen mesajlar vardır

    burda görülen mesajda tik işareti vardır görülmeyende ise yana doğru ok işareti vardır

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

    • mesaj gidiyor evet flitrenmiş mesajlar diye bir sistem var orda saklanıyor o sekmeye tıklatırsa görür aktif olarak açık olan bir sayfa ise görür facabook sayfasına hiç girmiyorsa göremezde zaten arkadaşlık daveti atın arkadaş listesinde olursanız mesajlar anında görmesi gerekir candan 6 yıl önce
    • arkadaş olmayanlardan mesaj almaya kapalı olma diye bişe yok mutlaka alır dediğim gibi flitrelenir ancak mesaj istekleri sekmesine tıklatırsa görürr candan 6 yıl önce
    • özelikle biniden mesaj almak istemiyorsa almayabilir fakat buseferde sizde masaj gönderilemedi der candan 6 yıl önce
    • şikayeti facebook yapabilirsiniz bu şikayett gayet gizli tutulur bundanmı bahsettiniz acaba candan 6 yıl önce
    • bildirimler var üsste oraya düşüyor facebook bildirimleri candan 6 yıl önce
    • meksat mesaj göndermek ise başka çakma bir hesap açın başka bir kullanıcı adı ile o şekilde mesaj gönderin yinede görmüyorsa demek oluyorki bu arkadaş sayfasına girmiyor candan 6 yıl önce