Facebook'daki videoları telefondan nasıl indiririm?

Facebook'da yayınlanan videoları telefon ile indirmek istiyorum. Telefonum Android işletim sistemine sahip. Facebook videolarını telefondan nasıl indirebilirim?

hcy043 hcy043 (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternet Download Manager işini görür ayrıca Mozilla veya Chrome tarayıcılarına ait farklı eklentiler var eklenti mağazalarında Video Downloader veya Helper yazarsan arama kısmına bu tarz içeriklere ulaşabilirsin.

    ayberk ayberk (71)
    9 yıl önce cevaplandı

      Programsız olarak ;

      Örnek olarak video linkleri ( www.facebook.com/video.php=? ) şeklindedir. siz videonun linkinin başındaki www. kısmını "m" ile değiştererek (m.facebook.com/video.php=?) şeklinde yapınız ve video yu başlatın ardından sağ tık ile video yu kaydet e basın ve indirme işlemi başlayacaktır.

      alpi alpi (1)