Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu olarak iptal etme

Arkadaşlar abone kasma uygulması diye bir uygulamaya girdim. 6000 kişiye arkadaşlık isteği gönderdi.

Facebook'ta arkadaşlık isteklerini nasıl toplu iptal edebilirim?

gnhn gnhn (7)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İşinize yarar mı bilmiyorum, şöyle bir şey var:

    Gönderdiğim arkadaşlık isteklerini nerede görebilirim?

    Hareketler dökümünüzde gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerini gözden geçirebilirsiniz. Bunun için:

    1. Sayfanın sol üst köşesindeki gizlilik kısayollarına tıklayın ve Paylaştıklarımı kimler görebilir?bağlantısını seçin.
    2. Hareketler Dökümünü Kullan'a tıklayın
    3. Sol sütunda tüm seçeneklerinizi görmek için Daha Fazla'ya tıklayın
    4. Arkadaşlar'a tıklayın

    Biriyle ne zaman arkadaş olduğunuz veya birine ne zaman arkadaşlık istediği gönderdiğiniz kronolojik sırada listelenir. Ayrıca birini ne zaman arkadaşlarınız arasından çıkardığınızı da görürsünüz. Arkadaşlarınız arasından çıkardığınız kişiler, kendi hareketler dökümünde bunu görmez.

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      Facebook'ta Arkadaşlık isteği göndermediğim halde Bu durumu beğenenlere tıkladığımda mesela  Merve için  ''İsteği iptal et diyor'' İsminin altında arkadaşı ekle demektense ama O kişinin profiline girdiğimde Arkadaşlık isteği göndermediğim gözüküyor Ve bu yüzden 20-30 Kişiye arkadaşlık isteği göndermeye çalıştığımda MAXİMUM SAYIDA GİDEN ARKADAŞLIK İSTEĞİ DİYOR Lütfen çözüm için yardımcı olunuz böyle saçmalık görmedim.

      kaan7 kaan7 (1)