Facebook hesabım da virüs mü var ?

Facebook hesabımda bilmediğim kişileri takip ediyor bilmediğim sayfaları beğeniyorum anasayfamda çıkmaya başladı ne olduğunu anlayamadım acaba Facebook hesabımda virüs mü var ? Yoksa oyun vs uygulamalarından mı ?

tubaeverdeen tubaeverdeen (6)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    face hesabında virüs yok pc de var. Aynı sorun bendede var. Linkim şurda cevap gelirse bakarsınız

    http://uzmanim.net/soru/face-hesabim-kendi-kendine-sayfa-begeniyor/8595

    fenhas fenhas (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Yeni yeni olmaya başladı bu önceden yoktu üstelik temizlemiştim virüs programlarını.

      tubaeverdeen tubaeverdeen (6)
      9 yıl önce cevaplandı

        Facebook virüsü nasıl temizlenir? bu linkte anlatılanları yapın.

        Bir de Chrome kullanmadan Firefox veya Internet explorer ile Facebook kullanın. Sorun devam ediyor mu kontrol edin.

        Eğer sizin bilginiz dahilinde sayfalar beğeniyorsanız virüs bulaşmış olma ihtimali yüksektir.

        Bir anlama yöntemi de Chrome kullanıyorsanız Chrome içinde Ayarlar > uzantılara girmeyi deneyin.

        Uzantılar girdiğinizde Chrome kapanıyorsa muhtemelen son dönemdeki Facebook virüslerinden biri bulaşmış demektir.

        Yukarıdaki link size her konuda yardımcı olacaktır.

        cemkara cemkara (4215)