Facebook hesabım gelen bir sesli mesaj dan dolayı kapandı ne yapmalıyım

Dün kapanan Facebook hesabım dan dolayı bir hesab daha açmak istedim açtığım hesabı dan birine istek gönderdim oda kabuk etti ve bana sesli mesaj gönderdi mesaja bakmak için tıkladım ve hesabım kapatıldı bu neden oldu ve yeni açtım hesabı hiç bir şey yok du içinde

andromobil andromobil (74)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabının kapatılması ile sana gönderilen sesli mesajı tıklaman arasında bir bağlantı yok. Sadece o ana denk gelmiş. Dün hesabın neden kapatıldı? Facebook bir şekilde senin aynı kişi olduğunu anlamış ve yeni hesabını da kapatmış.

    Telefonunda ya da bilgisayarında Facebook kurallarını ihlal eden bir yazılım, uygulama yüklü olmamalı.

    murat murat (12492)