Facebook hesabım kapatıldı

Merhabalar,

Sorum olacaktı..

Yeni bir facebook hesabı açtım.. fakat ertesi gün hesabım  (hiçbir sebep yokken)  kapatıldı..

Sonra Facebook  Kişisel Hesabım Kapatıldı bölümünden AD SOYAD / KİMLİK FOTOSU yolladım..

birkaç gün beklediğim halde ne mail adresime bir mail geldi ne de hesabım tekrar aktif oldu..

sonrasında aynı iletişim bölümünden tekrar tekrar yapmama ragmen sonuç alamadım..

bu durumda ne yapabilirim.. olumlu sonuç almak ve hesabımı tekrar aktif etmem için hangi yollara basvurabilirim..

EK OLARAK

  • Facebook hesabımdaki bilgilerle Kimliğimdeki bilgiler birebir aynıdır..
sermetnaim sermetnaim (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kapatılan hesabın için başvuru yapmaktan başka yapabileceğin hiçbir şey yok. Hesap kapatılmayana dek bu şekilde yeniden açacaksın gerekirse (6 deneme sonrası düzen tutturabilmiştim)

    Ek: VPN kullanarak hesap açtığımda hiç kapanmamıştı, bilgine...

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • kimlik fotosu gönderirken nelere dikkat etmemiz gerekir. / olumlu-olumsuz bir cevap almak için kaç saat veya gün beklemek gerekir / HESABIMI TEKRARDAN AKTİF ETMEK İÇİN BAŞKA HANGİ YOLA BAŞVURMALIYIM..... TESEKKÜRLER.. sermetnaim 5 yıl önce