facebook ilgi alanı ekleme

Merhabalar,

facebook üzerindeki sayfada tercih ettiğin sayfa hedef kitlesinde ilgi alanlarında varolan kelimelerden öneriler sunuluyor. Burada yeni bir ilgi alanı oluşturarak ekleme nasıl yapılabilir?

hikmet hikmet (73)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta Tercih Ettiğin Sayfa Hedef Kitlesi ilgi alanlarına siz bir şey ekleyemezsiniz. Bu alan Facebook tarafından belirlenmiş kategorileri içerir. Kullanıcı buraya bir hedef kitlesi türü ekleyemez. Bu mümkün değil yani.

    cemphp cemphp (651)