facebook reklam hesabı

benim çok önemli bir sorunum var ve kimseden cevap alamıyorum.şimdi 19 temmuz sabahı bana mail geldi ilk facebook reklamınızı oluşturduğunuz için teşekkür ederiz, ardından biri hesabııza erişmiş olabilirve daha sonra reklamınız oanylandı maili.oysaki ben hayatımda hiç reklam talebinde bulunmadım ve anlamam bu işlerden.herhangi bir ödeme makbuzu da gelmedi.reklam yöneticisine tıkladığımda reklamınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir diyor.Daha sonra app storedan reklamalar uygulamasını indirdim ve 242 ei olarak gördüm harcama tutarını kampanya kısmında reklam hesabı dondurulmuş durumda, reklam setleri kısmında ise aktif değil, reklamlar kısmında reklam seti kapalı diyor.ve bu ikinci bir reklam hesabıymış ron cinsinden rumen parasıyla işlem yapılmak istenmiş.daha önce okey plus için kart bilgisi girmiştim ve silmiştim diye hatırlıyorum ekstrede de bir işlem göremedim.sizce para çekilmiş midir? ilk gün 242 lei harcandı yazıyordu bugün 37.82 diyor günden güne düşüyor bana bir yol gösterin lütfen

ezz21 ezz21 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle maili gönderen gerçekten facebook mu bunu kontrol edin.

    Gönderen mail adresi help@facebook.com gibi bir adres olmalı. Eğer gönderen email Facebook@hotmail.com gibi bir adres ise o zaman sahte bir eposta olabilir dikkate almayın.

    Diğer bir ihtimal kredi kartı bilgileriniz başkasının eline geçmiş olabilir.

    Bankanızı arayın ve durumu bildirin ve kartınızın online işlemlere kapatılmasını isteyin.

    Onlar kart üzerinden online işlem yapılmasını engelleyeceklerdir. Daha sonra size yeni bir kredi kartı gönderecekler.

    İşlem yapılmış ve para çekilmiş olsa dahi banka bu hareketleri iptal edecektir.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

    • hyr @support.facebook.com teşekkür ederim cevabınız için bir ödeme yöntemi kayıtlı olsa tr cinsinden ödeme yapılırdı diye düşünüyorum ikinci bir reklam hesabı açıp rumen parası kullanmak istediğine göre kart bilgisi kayıtlı değildi ve sanal kart kullanmışta olabilir ne düşünüceğimi şaşırdım ezz21 8 yıl önce