Facebook resim veya video yüklenmeme sorunu

Facebook'da resim veya video paylaşkmak istediğimde dosya yüklemeleri devre dışı bırakıldı diyor.

Resim paylaşmak için ne yapmalıyım?

bendeni bendeni (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    facebook tarafından geçici olarak bu hesabınızda resim veya video yüklemeniz engeleniyor olabilir

    deneme amaçlı başka bir hesabınız varsa ordan deneyin  sonuç çıkar

    sonuç yine aynysa adobe flash player son sürümünü yüklet

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Farklı video ve resim dosyaları ile denemeler yaptın mı?

      Telif hakkı ihlali ile alakalı bir durum var ortada. Daha önce yüklediğin video ve resimler telife takıldığı için Facebook video yüklemeni engellemiş gibi gözüküyor. Yüklediğin video ve resimlere göz at. Telife takılmışsın. Kaldırman durumu düzeltebilir. Aksi takdirde Facebook ile iletişime geçmen gerekiyor.

      brsozl brsozl (1961)