facebook sayfalarında istenmeyen mesajları silme

merhabalar,

facebookta bulunan sayfalarımızda eskiden gönderilmiş reklam içerikli mesajlar bulunuyor. ancak bu mesajları şuan kaldırmaya çalışsamda, facebooka şikayet olarak göndersemde mesajlar silinmiyor. bu konuda ne yapılabilir?

iyi çalışmalar.

hikmety hikmety (50)
10 yıl önce sordu

  • özür dilerim mesajlar olarak aceleyle kabul edip mesajıda öyle yazdım, ama yapısı değerlendirme olarak geçiyor... araştırdığımda kurum olarak kayıt olduğunda bu şekilde olduğu geçiyor... ama bu değerlendirmeleri tek tek silme şansının olmadığı belirtiliyor... ancak halen tam olarak kurum haliyle kalıp sayfada ki değerlendirmeleri kaldırma yolunu bulamadım... hikmety 10 yıl önce
  • adresin tam olarak kaldırılmasıyla değerlendirmelerde kayboluyormuş. hikmety 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Merhabalar. Facebook size, "Önceki Gönderileri Gizle" diye bir seçenek sunuyor. Bu siz hariç arkadaşlarınızın uzun süre önce altta kalmış paylaşımları görmemesine yarıyor. İstemediğiniz bir program tarafından böyle bir sorun yaşıyorsanız; Sil'e bastığınız vakit, "Bununla ilgili olan bütün verileri sil" gibi bir seçenek daha çıkacaktır. Bu sayede hepsini topluca kaldırabileceksiniz. Eğer hala yardımcı olamadıysam lütfen sorununuzu daha detaylı anlatın. Teşekkürler, esen kalın...

dumbsinger dumbsinger (26)
10 yıl önce cevaplandı

  • teşekkürler, sorun mesajlar, ama değerlendirme mesajlarıydı... tam güzel açıklayamamışım sanırım... facebooktaki yer olarak belirtilen sayfada değerlendirme kısmı çıkıyordu ana sayfanın sağ kısmında... maalesef yer olmayı iptal etmedikçe oraya değerlendirme gibi yazılan reklamlar kaldırılmıyordu... adres ve gmapden konumları silince ancak değerlendirmeler kalktı... teşekkürler ilginize... hikmety 10 yıl önce