facebook sayfama bağlı giriş e postamı unuttum facebook sayfama giriş yapabilirmiyim?

-1

facebook sayfama bağlı  giriş e postamı unuttum facebook sayfama giriş yapabilirmiyim?

facebook giriş e postamı öğrenebilirmiyim?

candan candan (4301)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    facebook giriş e postanızı unutsanız bile şifrenizi biliyorsanız girebilirsiniz

    başka bir facebbok sayfasından girerek isminizi arama çubuğuna yazın

    sayfa çıkınca tıklatın ve urle ortasındaki iki taksim ortasında bulunan harf veya sayıları kopyalayın facebook giriş cubuğuna yapıştırın ve şifrenizi girin Genel Hesap Ayarları ve düzenle kısmından e postanızı tekrar alabilirsiniz

    https://www.facebook.com/............./ orgf

    not: urlde isim yoksa budurumda  rakamlardan oluşan url vardır

    https://www.facebook.com/profile.php?id=............&sk=about

     rakamlara bu eklentiyi ekleyin.................. @facebook.com

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • aşağı oylayan arkadaş her kimseniz gerekçenizi birde imzanızı atarsanız bizde sizi tanımış oluruz candan 7 yıl önce