facebook sayfama giriş yapamıyorum

face sayfama kişiler bilgilerimi giriyorum ama profilim çıkmıyor sağ tarafta alt alta yazılı olan giriş ayarlar bildirim gelen abuk sabuk sayfa çıkıyor ana sayfada aynı şekilde ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardım adin virüs olabilirmi bu hata öğleden     sonra başladı her hangi bir spam hatası raporuda vermiyor virüs uyarısıda  gelmedi acil yardım

kullanici455640 kullanici455640 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu geçici bir sorundu. Facebook kusa süreli bir sorun yaşadı. O ana denk gelmişsinizdir. Şuan bir sorun olmamalı.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      05432821371 FACEBOOK HESABIMA GİREMİYORUM  ÇALINMIŞ

      kullanici854509 kullanici854509 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • e postana giriş yapabiliyorsan tekrar alırsınız facebbok nuzu acemiyiz 8 yıl önce