facebook sayfamı fazla arkadaşlık isteği yolladım

fecebook hesabımdan fazla sayıda arkadaşlık isteği yolldım engellendi şimdi iki gündür açamıyorum ne olur yardım edin bana site arkadaş tanımlama formu yolluyor ama istek yollamadığım kişilerin adları çıkıyor açılmıyor farklı bir sistem varmı acaba yardımcı olun acilllll

kullanici455640 kullanici455640 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook'ta fazla arkadaşlık istediğinden dolayı hesabınız kiliylendiyse

    sadece bekleyeceksiniz. Bunun dışında yapabileceğiniz bir işlem yok maalesef.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      nekadar sürer kendi kendine devreye girermi uzun zaman alırmı farklı hesap açabilirmiyim aynı adresten teşekkürler

      kullanici455640 kullanici455640 (3)